Hasiera » Ikastola » Nor da nor Harrobian » 3D Animazioak, Jokoak eta Ingurune Elkarreragileak Antolaketa

3D Animazioak, Jokoak eta Ingurune Elkarreragileak Antolaketa

GOI MAILAKO ZIKLOA

Tutorea

Ander Mendia Etxebarria amendia@harrobia.net

Irakasleak

Ander Mendia Etxebarria amendia@harrobia.net

Peio Ureta Ofizialdegi pureta@harrobia.net

Gorka Yanguas Serrano gyanguas@harrobia.net

Ibon Arregi Astigarraga iarregi@harrobia.net

Txabi del Corte Elduayen txabi@harrobia.net

 

 

GOI MAILAKO ZIKLOA

Tutorea

Gorka Yanguas Serrano gyanguas@harrobia.net

Irakasleak

Ander Mendia Etxebarria amendia@harrobia.net

Peio Ureta Ofizialdegi pureta@harrobia.net

Gorka Yanguas Serrano gyanguas@harrobia.net

Adriana Sánchez Arroyo asanchez@harrobia.net

Txabi del Corte Elduayen txabi@harrobia.net

Tutorea

Josu Cobelo Etxebarria jcobelo@harrobia.net

Irakasleak

Josu Cobelo Etxebarria jcobelo@harrobia.net

Ander Mendia Etxebarria amendia@harrobia.net

Gorka Yanguas Serrano gyanguas@harrobia.net

BIKAIN!

Kaixo!
Laguntzarik nahi?
Kaixo! Ez zaitez zalantzekin geratu, laguntzeko prest gaude.