• Ikastola
  • Informatika
  • Kirola
  • 3D
  • Marketina
  • Administrazioa
  • Zerbitzuak
  • Kooperatiba
  • Fundazioa
Zuzendaritza Ikasketa Burutza Zuzendaritza Taldea
Fernando Garrigós Gabilondo
fgarrigos@ harrobia.net
Nagore Susial Alvarez
nsusial@harrobia.net
Fernando Garrigós Gabilondo (Zuzendaria)
Nagore Susial Alvarez (Ikasketa Burua)
Agurtzane Kamiruaga Markaida (Idazkaria)
Txabi del Corte Elduayen (Zerbitzuak)
Jonathan Carrillo Luengas (IKT arduraduna)

Harrobiako barne antolamendua eta jarduera-arautegia ikusi.

Tutoreak Irakasleak
Joseba Bilbao Requena
Lehenengo mailako tutorea
jbilbao@harrobia.net
Joseba Bilbao Requena
jbilbao@harrobia.net
Nagore Susial Alvarez
nsusial@harrobia.net
Josu Cobelo Etxebarriaa
jcobelo@harrobia.net
Nagore Susial Alvarez
Bigarren mailako tutorea
nsusial@harrobia.net
Jonathan Carrillo Luengas
jcarrillo@harrobia.net
Adriana Sánchez Arroyo
asanchez@harrobia.net
Vicky Elorriaga Espinosa
velorriaga@harrobia.net

Eskaintza osoa

Tutoreak Irakasleak
Rita Intxaurraga Larrañaga
Lehenengo mailako tutorea
rintxaurraga@harrobia.net
Rita Intxaurraga Larrañaga
rintxaurraga@harrobia.net
Raúl Sánchez García
rsanchez@harrobia.net
Raúl Sánchez García
Bigarren mailako tutorea
rsanchez@harrobia.net
Xabier Aranburu Rodríguez
xaranburu@harrobia.net
Vicky Elorriaga Espinosa
velorriaga@harrobia.net

Eskaintza partziala

Tutoreak Irakasleak
Xabier Aranburu Rodriguez
Erdi mailako zikloko tutorea
xaranburu@harrobia.net
Xabier Aranburu Rodríguez
xaranburu@harrobia.net
Nerea Varela Casares
nvarela@harrobia.net
Nerea Varela Casares
Goi mailako zikloko tutorea
nvarela@harrobia.net
Nerea Varela Casares
nvarela@harrobia.net
Xabier Aranburu Rodríguez
xaranburu@harrobia.net

 

Tutoreak Irakasleak
Ander Mendia Etxebarria
Lehenengo mailako tutorea
amendia@harrobia.net
Aritz Basauri Castellanos
abasauri@harrobia.net
Vicky Elorriaga Espinosa
velorriaga@harrobia.net
Josu Cobelo Etxebarria
Bigarren mailako tutorea
jcobelo@harrobia.net
Josu Cobelo Etxebarriaa
jcobelo@harrobia.net
Ander Mendia Etxebarria
amendia@harrobia.net
Adriana Sánchez Arroyo
asanchez@harrobia.net
Tutoreak Irakasleak
Amaia Abarrategi Aranceta
Lehenengo mailako tutorea
aabarrategi@harrobia.net
Amaia Abarrategi Aranceta
abarrategi@harrobia.net
Nagore Txintxurreta Isasi
ntxintxurreta@harrobia.net
Nagore Txintxurreta Isasi
Bigarren mailako tutorea
ntxintxurreta@harrobia.net
Txabi del Corte Elduayen
txabi@harrobia.net
Adriana Sánchez Arroyo
asanchez@harrobia.net
Heziketa Zikloak Kirol Irakaskuntzak Lanerako Heziketa Komunikazioa
Agurtzane Kamiruaga Markaida
idazkaritza@harrobia.net
Agurtzane Kamiruaga Markaida
idazkaritza@harrobia.net
Beatriz Gonzalez Perez
idazkaritza@harrobia.net
Nagore Amezaga
namezaga@harrobia.net
Orientazioa Ekintzailetza IKT arduraduna Enpresak–Tkgune
Vicky Elorriaga Espinosa
velorriaga@harrobia.net
Txabi del Corte Elduayen
txabi@harrobia.net
Jonathan Carrillo Luengas
jcarrillo@harrobia.net
Zuriñe Álvarez González
zalvarez@ harrobia.net
ORGANO ERABAKITZAILEAK ZUZENDARITZA ORGANOAK
Bazkideen asanblada
Astileku Ikastola (17 ordezkari)
Bihotz Gaztea Ikastola (13 ordezkari)
Langileak (6 ordezkari)
Erakunde Kolaboratzaileak (2 ordezkari)
Artezkaritza Kontseilua
Lehendakaria Jose Felix Ruiz Santamaria (Astileku)
Lehendakari ordea Ainhoa Urzelai Pinedo (Bihotz Gaztea)
Idazkaria Txabi del Corte Elduayen (Langile bazkidea)
Batzordekidea Sonia Lozaya (Bihotz Gaztea)
Batzordekidea Jesus Maria Bilbao Curiel (Asti Leku)
Batzordekidea Josefina San Miguel Vicuña (Astileku)
Batzordekidea Aitor Sangroniz Akarregi (Ulibarri)
Gerentzia
Fernando Garrigós Gabilondo
fgarrigos@ harrobia.net
IKASTOLEN LANBIDE ETXEA
Patronoak
Abusu Ikastola (1 ordezkari)
Betiko Ikastola (1 ordezkari)
Bihotz Gaztea Ikastola (1 ordezkari)
Eguzkibegi Ikastola (1 ordezkari)
Itxaropena Ikastola (1 ordezkari)
Urretxindorra Ikastola (1 ordezkari)
Zubi Zaharra Ikastola (1 ordezkari)
Langileak
Jesus Mª Gutierrez Giro

copyright © 2018 by Harrobia. All rights reserved.

Uso de cookies

Este sitio web utiliza cookies para que usted tenga la mejor experiencia de usuario. Si continúa navegando está dando su consentimiento para la aceptación de las mencionadas cookies y la aceptación de nuestra política de cookies, pinche el enlace para mayor información.

Cookien erabilera

Erabilera atzeginena izan dezazun, web gune honek cookie-ak erabiltzen ditu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, onartzen dituzu cookie hauek eta gure cookien politika. Informazio gehiago jasotzeko esteka sakatu.

ACEPTAR
Aviso de cookies